Pojemniki na granitę – kolorowe kubki i kielichy

Przepisy

Granita to wyśmienity, mrożony deser przygotowywany najczęściej z soków lub syropów owocowych. To jeden z letnich hitów w miejscowościach turystycznych. Jak serwować tego typu deser, aby prezentował się efektownie i był zabezpieczony przed rozlaniem?

Kubki na granitę – praktyczne i tanie

To najbardziej popularne pojemniki na granitę. Proste, ale wytrzymałe i estetyczne kubki do granity wykonane z tworzyw sztucznych dostępne są w różnych pojemnościach do wyboru – 200 ml, 300 ml oraz 400 ml.

Kubki do granity oferowane są w dwóch wariantach – z kopułkami zabezpieczającymi oraz bez nich. Półokrągłe kopułki umieszczane na kubkach zapobiegają wylewaniu się deseru. Znajdujący się w kopułce otwór pozwala na umieszczenie w nim słomki. Mogą być one również używane jako kubeczki na lody, sorbety, dlatego to wszechstronne pojemniki stosowane w branży gastronomicznej.

Najważniejsze zalety kubków na granitę to przede wszystkim ich niska cena. Koszt jednego pojemnika tego typu zaczyna się już od kilkunastu groszy!

Kielichy na granitę – efektowne wzory do wyboru

Granitę można także umieścić w efektownych kielichach, które nadają jej oryginalny wygląd i natychmiast przyciągają uwagę. Oferowane są w dwóch popularnych pojemnościach – 350 ml oraz 500 ml.

Kielichy do granity to wydłużone pojemniki wyposażone w zintegrowane zamknięcia oraz w słomki – mogą one posiadać także zamknięcie umieszczane na końcówce słomki.

Do dyspozycji jest szeroka gama różnych wzorów kielichów. Najpopularniejsze z nich to kielichy do granity wykończone spiralą lub półspiralą. Mogą posiadać kolorowe pokrywki z różnymi nadrukami do wyboru. W nadmorskich miejscowościach często stosowane są także modele przypominające palmy, latarnie morskie.

Kubki i kielichy do granity – także z własnym logo

Firmy gastronomiczne serwujące granitę mogą zdecydować się również na zamówienie pojemników tego typu wraz z usługą nadruku logo.

Dzięki personalizacji kubeczki na lody, kubki do granity oraz kielichy mogą zyskać jeszcze bardziej efektowny wygląd, a także mogą stanowić skuteczną formę reklamy. Potencjalni klienci mogą zobaczyć logo na opakowaniu i skierować się do lokalu w celu zakupienia takiego samego deseru.

Podsumowując, odpowiednie pojemniki do deserów to właściwa ochrona i estetyka. Po wykonaniu personalizacji mogą one stanowić także wsparcie w prowadzeniu działań marketingowych!