Jakie krówki reklamowe warto wybrać?

Cukierki krówki znane są już od wielu pokoleń. To tradycyjne łakocie, których nie można pomylić z żadnymi innymi słodyczami. Właśnie dlatego wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy poszukują skutecznego nośnika reklamy. Profesjonalnie zaprojektowana etykieta stanowi świetny sposób na promocję marki. Ważne jest jednak to, aby zadbać nawet o najmniejsze szczegóły.

Continue Reading

Czym jest granita?

Granita to orzeźwienie, które przywędrowało do nas wprost z Sycylii. Do jej wykonania nie potrzeba wiele, wystarczy woda, cukier i sok wyciśnięty bezpośrednio z owoców. W polskich warunkach granita wykonywana jest ze specjalnych syropów, których jest kilka smaków a do każdego smaku przypasowany jest określony kolor.

Continue Reading

Słodycze reklamowe. Co w ofercie?

Od lat personalizowane słodycze reklamowe cieszą oko i podniebienie uczestników szkoleń, konferencji, targów, czy innych spotkań biznesowych. Obecnie niemal na każdym stole, w każdym rogu sali kuszą atrakcyjnym, nienachalnym opakowaniem i pozwalają na moment powrócić do czasów dzieciństwa, gdzie zajadaliśmy się bez umiaru krówkami, michałkami, karmelkami czy irysami. Ich smak przywołuje dobre, radosne wspomnienia nawet […]

Continue Reading