Cukierki Krówki – słodka wizytówka z podziękowaniem

Przepisy

Kto lubi ciągutki, ten ręka w górę! Oczywiście ze świeczką szukać tego, co nie wie i nie lubi tych popularnych cukierków. Słodki, mleczny smak, który w buzi zamienia się w smaczny ulepek znamy wszyscy z dzieciństwa. Dziś są to bardzo często cukierki personalizowane, które darujemy klientom i gościom.

Jak producent słodyczy dba o recepturę

Cukierki Krówki, bo taką mają inną nazwę, to tradycyjne polskie słodycze, które od lat wytwarzane są wciąż według tej samej receptury. Nic tutaj się nie zmienia. Wciąż te same podstawowe składniki, czyli przede wszystkim mleko i cukier. Dzięki temu ich smak jest nie do podrobienia, a one im bardziej świeże, tym bardziej się kleją i ciągną, a im dłużej są przechowywane, tym bardziej stają się kruche, co jest wynikiem naturalnej krystalizacji. Które są smaczniejsze? To już zależy zdecydowanie od osobistych preferencji, ale smak pozostaje oczywiście ten sam. Takie cukierki można z powodzeniem zrobić również samodzielnie, ale producent słodyczy do każdego dołącza specjalne opakowanie, czyli papierek okolicznościowy według naszego pomysłu.

Cukierki personalizowane, czyli co napiszemy na Krówce

Ten popularny słodycz, który wszyscy dobrze znają i kojarzą, to świetny sposób na miłe i słodkie podziękowanie. Papierek, w który jest zapakowana Krówka, jest na tyle duży, że można na nim umieścić wybrany napis. Może więc być to podziękowanie, życzenie, logo firmy, dowcip, wróżba, a właściwie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy. Warto dobrze to przemyśleć, ponieważ w ten sposób mamy okazję zapisać się na dłużej w pamięci naszego klienta czy gościa. Im ciekawiej, tym większa szansa, że nasza firma wywoła miłe wspomnienie. Cukierki Krówki to również gwarancja, że wszyscy po nie sięgną z jednej prostej przyczyny – są znane i smaczne.

W jakich sytuacjach sprawdzają się cukierki Krówki?

Bardzo często są słodkim upominkiem dla gości na weselach, chrzcinach, komuniach, rocznicach. Zazwyczaj zawierają podziękowanie, a nawet zabawny wierszyk – o tym już decydują organizatorzy. Cukierkami personalizowanymi poczęstujemy się także w firmowych sklepach, biurach, czyli wszędzie tam, gdzie jesteśmy klientami. Takie cukierki najczęściej zawierają logo firmy, czyli są po prostu słodką wizytówką.