W czym przewożone są owoce

Wyposażenie kuchni

Skrzynki na owoce muszą być takie by przewożone w nich towary były jak najdłużej świeże. Dlatego też wiodący producent opakowań na owoce proponuje pojemniki plastikowe najwyższej jakości. Skrzynki muszą być lekkie a przy tym muszą utrzymać w sobie zbyt ciężki towar. Bardzo często kupując owoce w sklepach nie myślimy o tym w jaki sposób do owego sklepu owoce dojechały w tak dobrym stanie.

Czym charakteryzują się skrzynki na owoce

Dzisiaj skrzynie na owoce są plastikowe i lekkie a przy tym bardzo mocne i wytrzymałe. Dobre skrzynki plastikowe na owoce producent produkuje z jak najlepszych materiałów. Skrzynki te łatwo można utrzymać w czystości, mają perforowane ścianki i dno, sztaplują się i składają, przez co puste zajmują bardzo mało miejsca. Producent skrzynek na owoce dba o to by przewożone towary były jak najdłużej świeże, doskonale wentylowane podczas transportu, ochronione przed wilgocią oraz nie uszkodzone mechanicznie.

Przede wszystkim świeżość

Projektanci plastikowych skrzynek na owoce chcą wciąż wyprodukować towar lekki a przy tym bardzo wytrzymały. W tym przypadku nie chodzi o plastikowy pojemnik a o towar, który w nim ma się znaleźć. Skrzynka ma utrzymać jak największą ilość towary i to w jak najlepszej kondycji aż do miejsca docelowego.

Dlatego wciąż wymyśla się coraz to nowsze wzory skrzynek na owoce, mają one różną pojemność i są one coraz to lżejsze. Na skrzynkach znajduje się także miejsce na etykiety, na których zapisuje się nazwę producenta przewożonych towarów i symbol partii. Owoce przewożone z miejsca zbioru do miejsca sprzedaży lub do przetwórstwa w takich skrzynkach trzymają się bardzo dobrze i to przez dłuższy czas podróży.

Chodzi o to by skrzynki były zdrowe i przewoziły zdrowe owoce

Rzecz jest w tym, że przewożone owoce w plastikowych skrzynkach mają być świeże jak najdłużej i przez długi czas przetrzymywać swój towar w najlepszej jakości. Dlatego projekty skrzynek plastikowych na owoce uwzględniają ten fakt. Skrzynki różnią się minimalnie. Większe, perforowane skrzynki służą jako skrzynki sadownicze, mniejsze służą do przewozu owoców, jeszcze inne skrzynki są na jabłka, gruszki a inne na drobne owoce typu śliwki.Producenci pojemników plastikowych produkują skrzynki na owoce jak najlepszej jakości i w każdym przypadku priorytetem jest przewożony towar i fakt by był on jak najdłużej w dobrej kondycji.