Dlaczego firmy stawiają na słodką reklamę?

Wyposażenie kuchni

Słodycze reklamowe to bardzo atrakcyjny i tani sposób na udaną reklamę swojej działalności. Dlatego też w Polsce, odnotowuje się, iż co miesiąc powstaje wielu producentów, którzy oferują rozmaite słodkości na których może być zamieszczona reklama lub logo danej marki. Dlaczego klienci tak chętnie po nie sięgają? Ile kosztuje taka reklama?

Producent słodyczy i indywidualne podejście do klienta

Producent słodyczy reklamowych stara się indywidualnie podejść do każdego klienta. Dlatego też, zamawiający zachęcani są albo do skorzystania z gotowych wzorów, albo do wspólnie stworzonych wraz z grafikami projektów, które będą w 100% odpowiadały im oczekiwaniom. Coraz częściej bowiem wiele firm, chce mieć krówki cukierki z papierkiem, które idealnie będzie pasować do designu marki. I to zarówno pod względem kolorystycznym, jak i ważna jest czcionka, logo oraz wszelkie, inne detale.

Ile kosztują słodycze reklamowe?

Jak się okazuje, jest to chyba obecnie jedna z najtańszych form reklamy, która w dodatku odpowiada naprawdę wielu klientom. Krówki cukierki na których opakowaniu znajdziemy logo lub opis firmy, to wydatek rzędu od około 18 zł do 30 zł za kilogram/ dwa kilogramy (w zależności od producenta i zamawianego projektu). Bardzo często klienci zachęcani są do zamawiania większej ilości sztuk, gdyż po pierwsze – koszt takiego zamówienia jest znacznie niższy, po drugie – w przypadku naprawdę dużych zamówień lub stałej współpracy, producenci słodyczy mogą zaoferować klientom atrakcyjne rabaty oraz liczne zniżki.

Jak wynika z powyższego, warto zainwestować w tego typu produktu, które pasują do naprawdę wielu okoliczności i zawsze „wypada” je podarować zarówno kontrahentom,z którymi współpracujemy jak i klientom czy pracownikom. Ponadto, nie ma nic przyjemniejszego, jak wita klienta już w recepcji cukierek, który jest słodki, pyszny a na jego opakowaniu znajdują się wszystkie potrzebne dane. Producenci zachęcają klientów do zamawiania tego typu „reklam”. Nie ma bowiem osoby, która nie przepada za różnymi łakociami. A te są naprawdę wyjątkowe i przepyszne i pasują wszędzie. Wiedzą o tym nawet osoby indywidualne, gdyż wiele osób zamawia te cukierki do własnych domów jako przekąskę do kawy.