Mrożone słodkości i ich rodzaje

Zdrowa żywność

Kiedy nadchodzi lato, sprzedawcy mrożonych deserów i napojów zacierają ręce. Wkrótce czeka ich czas największego zainteresowania ze strony klientów. Aby przed Twoją budką z lodami ustawiła się kolejka smakoszy, zaoferuj im pełną ofertę chłodzących smakołyków – od mrożonej kawy aż po lody włoskie.

Granita czy kawa?

Nic tak nie gasi pragnienia w słoneczne dni, jak mrożona kawa czy granita. Te wyśmienite mrożone napoje są pożądane zarówno przy plaży, jak i w zatłoczonym mieście.

Dzięki szerokiej ofercie syropów do granity od http://siorbet.pl wyczarujesz na swoim stoisku sorbety, które doskonale gaszą pragnienie nawet w najbardziej upalny dzień. Ludzie lubią mieć szeroki wybór smaków, dlatego zaproponuj im cały wachlarz możliwości od krajowych poziomek i gruszek aż po egzotycznego ananasa i soczystą pomarańczę.

Nie zapominaj także o zwolennikach kawy. Podczas upałów zamiast gorącego espresso zaproponuj im dawkę kofeiny pod postacią mrożonej kawy. Dzięki specjalnej bazie do mrożonej kawy przy pomocy maszyny szybko uzyskasz porcje spienionego napoju.

Lody włoskie, lody hawajskie

Niewątpliwe tym, za czym ustawia się najdłuższy sznurek klientów, są lody. Mieszanki w proszku do lodów z automatu typu włoskiego umożliwią Ci zaspokojenie potrzeb Twoich klientów. Miękkie i lekko zmrożone desery, które dzięki proszkowi uzyskasz w specjalnej maszynie w ciągu zaledwie kilkunastu minut to ulubiony przysmak nie tylko dzieci.

Oprócz sprawdzonych produktów nie bój się także otwierać na nowości – ludzie chętnie spróbują lodów hawajskich. Za ich unikatową recepturą stoi specjalna technologia zdrapywania mrożonych wiórków z lodowej bryły. Markauja czy mango Hawajan, a może guma Hawajan to smaki, które zachęcą kolejne osoby do odwiedzania Twojej budki. Syropy do lodów hawajskich umożliwiające uzyskanie tych i innych smaków są dostępne na http://siorbet.pl.

Mrożony jogurt – smakowita nowość

W ofercie sklepików z łakociami na zimno mogą pojawić się także mrożone jogurty, które powstają z lodów o smaku jogurtowym w proszku do granitora i automatu do lodów. Mrożony jogurt to zdrowsza i mniej kaloryczna alternatywa dla tradycyjnych lodów.