Skrzynki plastikowe na owoce

Wyposażenie kuchni

Owoce to jedna z podstaw piramidy, która składa się na zdrowe odżywianie. Owoce posiadają bogate źródło witamin oraz minerałów, które są podstawą w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Nie każdy jednak wie, że jabłko czy inny owoc, gdy trafi w nasze ręce, przebył wcześniej niesamowicie długą drogę, na której spotkać mógł różnego rodzaju kontenery oraz skrzynie na owoce.

Skrzynie na owoce

Wytwarzając różnego rodzaju modele opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych, warto mieć na uwadze ostatecznego użytkownika i warto starać się znaleźć rozwiązanie na różne problemy, z którymi klient ten może zetknąć się w swojej firmie. Taka perspektywa towarzyszy przy produkcji pojemników plastikowych na owoce czy warzywa. Skrzynki plastikowe na owoce mogą mieć różne rodzaje. Jednym z nich jest kontener na jabłka, który jest widoczny w czasie codziennych zakupów w dyskontach spożywczych czy sklepach warzywnych. Podczas projektowania skrzynek na owoce, trzeba się kierować prostotą, a także uniwersalnością, którymi cechują się skrzynie przeznaczone do handlu detalicznego. Pojemniki plastikowe na owoce są dostępne w różnych wersjach pojemnościowych i cechują się np. perforowanymi ścianami, ale również podstawą, która zwiększa wentylacje przewożonych owoców. Ma to ogromny wpływ jeśli mowa o parowaniu wody, ponieważ takowe skrzynki plastikowe muszą chronić owoce przed niepożądaną wilgocią, która może je zniszczyć. Skrzynki plastikowe na owoce posiadają wygodne oraz ułatwiające transport uchwyty; mają też dodatkowe miejsce na naklejanie etykiet. Warto wspomnieć, że materiał, z którego powstają skrzynki, cechuje się neutralnością w kontakcie z żywnością.

Pojemniki plastikowe na owoce

Innym ważnym przykładem pojemnika na owoce są niewątpliwie skrzynie sadownicze. Mają one dużą pojemność, a także zachowują funkcjonalność poprzez specjalnie perforowane ściany. Posiadają również wzmacniane słupki rogowe, a także wykorzystują materiały odporne na wszelaki uszkodzenia mechaniczne. Co ważniejsze, tego typu skrzynie są łatwe w utrzymywaniu czystości i są one kompatybilne z różnymi typami przenośników, tj. wózki widłowe. Rozwiązania tego typu pozwalają na załadunek dużego ładunku o sporym ciężarze.