Najlepsze skrzynki na warzywa – bogata oferta firmy Shoeller Allibert

Wyposażenie kuchni

Świeże warzywa i owoce są produktami wymagającymi z punktu widzenia odpowiedniego transportu i przechowywania. Szereg wymagań i obostrzeń dotyczących wilgotności powietrza, temperatury otoczenia, składu atmosfery decydują o długości maksymalnego okresu czasu, który pozwala na uzyskanie spodziewanego zysku przez przedsiębiorcę. Nieodpowiednio przechowywane warzywa i owoce tracą masę, estetyczny wygląd, a w krytycznym przypadku mogą ulec zepsuciu, co skutkuje całkowitym brakiem możliwości sprzedaży produktu. Jak w takim razie wydłużyć czas przechowywania i transportu bez szkody dla wyrobu przy jednoczesnej optymalizacji poniesionych kosztów? W przypadku transportu jest to m.in. zastosowanie odpowiednich skrzynek na warzywa.

Skrzynie na warzywa marki Shoeller Allibert

Skrzyniopalety na warzywa produkowane przez firmę Shoeller Allibert pozwalają na uzyskanie odpowiednich warunków transportu w kontekście oczekiwań najbardziej wymagającego przedsiębiorcy. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu kreatywnych pracowników firma Shoeller Allibert stworzyła szeroką gamę produktów pozwalającą na szybki załadunek, łatwy rozładunek oraz bezpieczny transport różnych rodzajów warzyw i owoców.

Skrzyniopalety na warzywa – dane techniczne

Oferowane skrzynki na warzywa różnią się wymiarami, pojemnością oraz zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi.

GeoBox 100×600

Podstawowa grupa produktów służących do transportu warzyw. Jest to skrzynia z pełnym dnem, bez drzwi dostępowych ani pokrywy górnej. Podstawę mogą stanowić dwie płozy lub sześć stóp.

BigBox 1200×800

Skrzynki na warzywa o pojemności 480 litrów. Wszystkie modele mogą zostać wyposażone w pokrywę górną. W zależności od potrzeb można wybrać model z drzwiami dostępowymi na długim boku oraz z podstawą składającą się z czterech stóp. Pozostałe modele mogą być wyposażone w płozy, stopy lub kółka.

AgriLog

Skrzynki na warzywa o pojemności 446 litrów z perforowanym dnem i ścianami. Istnieje możliwość zastosowania pokrywy górnej.

BigBox 1200×1000

Szeroka gama produktów (obecnie 19 modeli w ofercie) o pojemności od 620 do 690. Skrzynie na warzywa mogą być wyposażone w pokrywy górne, dostępne z dnem i ścianami pełnymi lub perforowanymi. Poszczególne modele mogą być wyposażone w płozy, stopy lub kółka. W ofercie jest dostępny model z drzwiami dostępowymi na długiej ścianie.

MaxiLog 1200×1000

Skrzynki o pojemności 610 litrów. W ofercie dostępne z dnem i ścianami pełnymi lub perforowanymi. Wszystkie modele mogą zostać wyposażone w pokrywę górną. W zależności od wymagań modele mogę mieć w podstawie cztery stopy, dwie płozy lub trzy płozy.

BigBox 1200×1200

Skrzynki o pojemności od 790 do 813 litrów. Dostępne w wersjach z dnem i ścianami pełnymi lub perforowanymi. Podstawa może się składać z czterech stóp, dwóch płoz lub trzech płoz.

Szeroka oferta umożliwia łatwe spełnienie określonych wymagań. W celu podjęcia jak najlepszej decyzji zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.